Svojšice 2014 láká na dva festivalové dny nabité hudbou a zajímavými aktivitami!

Svojšice 2014 láká na dva festivalové dny nabité hudbou a zajímavými aktivitami!

V pátek a sobotu 20.6. a 21.6. se opět rozduní areál Svojšice u Pardubic, který bude hostit již 14.ročník stejnojmenného festivalu. Poprvé v historii festivalu se mohou návštěvníci těšit na dvoudenní program plný hudby, workshopy, semináře, sportovní aktivity a spoustu dalších vychytávek, které zaručeně ocení!

Festival Svojšice se opět hlásí o slovo a letošní 14. ročník bude pro tento festival opravdu zlomovým!

Pořádající agentura DC promo si pro návštěvníky připravila hned čtyři hudební scény napříč žánry, na kterých se představí světová djská a producentská špička, kterou budou supportovat domácí zástupci z řad předních českých umělců a talentů nastupující generace.

Klasické techno se objeví tradičně na hlavním pódiu festivalu. Návštěvníci zajisté ocení i návrat Drum & Bassu na Svojšice, vůbec poprvé se na festivalu představí styly Hard Techno, Hard Style, Hardcore a na své si přijdou i příznivci Housu a Dubstepu. Kromě známých jmen ze zahraničí a České republiky dá DC promo tentokrát i prostor mladým a ambiciozním talentům, kteří rozhodně stojí za povšimnutí.

Kromě bohatého hudebního programu jsou pro hudební nadšence připraveny i velmi zajímavé workshopy a dj semináře, díky kterým tak budou moci účastníci proniknout společně s odborníky a profesionály do této problematiky.

Pokud dáváte přednost sportu, bude pro vás připravena spousta sportovních aktivit a možnost koupání, které v teplých letních dnech zajisté oceníte.

Pro labužníky bude připraven i bohatý catering, v rámci kterého budete mít možnost ochutnat delikatesy mezinárodních kuchyní.

Svojšice 2014

Synonymem festivalu je i levná kalba po celý víkend, tudíž se můžete těšit na velmi příjemné ceny na barech, díky kterým si předposlední červnový víkend užijete jak se sluší a patří.

V nesposlední řadě bude na místě vybudováno nové stanové městečko a prostor pro camping, který bude sloužit k většímu komfortu návštěvníků a zajištěna bude samozřejmě i kyvadlová doprava z Pardubic.

Nejlevnější vstupenky na festival: http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=132247
Speciální cena vstupenky pro mladé clubbery od 17 do 22 let za 99,-Kč/den!

V rámci podpory clubbingu mladých lidí a studentů se pořádající agentura rozhodla zvýhodnit cenu vstupného pro tuto věkovou kategorii a stanovila jej na velmi přijemných 99,-Kč za den! Tato vstupenka bude v prodeji od února na webu www.svojsice.cz

Pro kompletní informace sledujte oficiální web festivalu www.svojsice.cz a facebookovskou fan page www.facebook.com/svojsice