Časový line up Future Sound Of Egypt

Časový line up Future Sound Of Egypt

Již tento pátek se v klubu Sasazu uskuteční výroční show k rozhlasovému pořadu Future Sound of Egypt s pořadovým číslem 300. Na celém světě tato show měla pouhých 5 zastávek a mezi nimi se ocitla i Praha jako jedna z dvou evropských metropolí.

Praha zárveň zakončuje toto turné. Přinášíme vám časový line up a poslední informace k akci. Věříme, že stejně tak jako tomu bylo při všech dosavadních show, bude i v Praze skvělá atmosféra a masivní účast fanoušků světoznámého dua Aly & Fila.

ČASOVÝ LINE UP:
22.00 – 23.00 : Thomas Coastline
23.00 – 00.00 : Mohamed Ragab
00.00 – 01.00 : Sied Van Riel
01.00 – 03.00 : Aly & Fila
03.00 – 04.00 : Arctic Moon
04.00 – 05.00 : Bryan Kearney
05.00 – 06.00 : Fady & Mina

VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek v síti Ticketstream končí dne 30.8.2013 v 17:00 hodin. Aktuální ceny vstupenek v předprodeji činí 590 Kč za klasickou vstupenku, 1090 Kč za Golden VIP vstupenku a 2090 Kč za Diamond VIP vstupenku. Diamond VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci na baru, přístup do Imperial Lounge i všech ostatních veřejných prostor klubu.

Na místě budou k dispozici na pokladnách vstupenky za tyto ceny: 690 Kč za klasickou vstupenku, 1190 Kč za Golden VIP vstupenku a 2290 Kč za Diamond VIP vstupenku.

PŘÍMÝ PŘENOS Z AKCE:
Celá akce bude živě přenášena na této adrese: http://live.futuresoundofegypt.com

Přenos akce zajišťuje Dance Foundation, kteří například zajišťovali veškeré live přenosy z ASOT 600!

DESIGN STAGE:
Stage byla pro tento případ navržena v egyptském stylu, DJs budou hrát ze speciálně postavené pyramidy, která se stane nevýraznějším prvkem stage. Na pyramidu budou formou mappingu promítány tematické projekce, které byly také speciálně pro tuto show vytvořeny. Návštěvníci se také mohou těšit na další efekty, velkolepé tematické kostýmy tanečníků i další překvapení v rámci programu.

OSTATNÍ DETAILY:

Focení návštěvníků:
V prostorách klubu bude umístěna fotostěna vyrobená pro tyto účely, kde bude profi fotograf fotit návštěvníky. Fotky budou poté uveřejněny na Facebookové zdi Trancefusion Party Prague. Pro návštěvníky bude připraveno pro účel focení i několik egyptských dopňků. I téměř všichni DJs přislíbili, že se budou moci návštěvníci fotit i s nimi.

Dárky od PRE:
Partner akce Pražská Energetika připravil pro návštěvníky drobné dárky v podobě svítících přívěsků a servírovaného tropického ovoce.

Platby kartou:
Na pokladnách bude možné vstupenky platit i platebními kartami.

OFICIÁLNÍ AFTERPARTY:
Oficiální afterparty se bude tradičně konat v klubu Studio 54.