Balaton Sound: první vlna vstupenek téměř vyprodána

Balaton Sound: první vlna vstupenek téměř vyprodána

Organizátoři MasterCard Balaton Sound oznámila, že 98 % z první vlny vstupenek je již prodáno. Vstupenky se na letošní ročník prodávají rekordní rychlostí a poslední ze zlevněných permanentek se doprodají tento týden. Pak budou v prodeji pouze festivalové permanentky za plnou cenu a také jen v omezeném počtu. MasterCard Balaton Sound se koná od 10. do 13. července 2014.

Zoltán Fülöp, hlavní organizátor akce, to komentoval: “My jsme dali tyto zlevněné permanentky v počtu 15000 kusu v prosinci loňského roku. A nyní fanoušci festivalu poslední stovky kusů do konce týdne zcela vykoupí.” Pak už zbývají pro návštěvníky permanentky za plnou cenu a to v omezeném počtu 5000 kusů.

Norbert Lobenwein, další hlavní organizátor MasterCard Balaton Sound, doplňuje: “Je velmi pravděpodobné, že v letošním roce naše permanentky budou vyprodány v rekordně krátkém čase, protože již nyní je pryč 75% dostupného množství. V loňském roce se tak stalo dva měsíce před začátkem této obrovské plážové party. Letos očekáváme, že již kolem Velikonoc budeme mít pouze jednodenní vstupenky pro letošní ročník festivalu.“

Mezi již oznámená jména lze najít Rudimental, Disclosure, Ricardo Villalobos, David Guetta, Wiz Khalifa, Martin Garrix, Alesso, Sven Väth, Steve Angello, W&W, Krewella, Maya Jane Coles a Azealia Banks, ale organizátoři pracují na dokončení programu a za dva týdny mohou očekávat fanoušci nové hvězdy pro letní party se jménem MasterCard Balaton Sound.