Balaton Sound 2016 přidává dalších 16 jmen

Balaton Sound 2016 přidává dalších 16 jmen

Letošní Balaton Sound bude jedna velká pětidenní party na pláži. Nejen hvězdy taneční a elektronické scény zahrají na břehu jezera Balatonu, ale také příznivci rapu a hip hopu si užijí skvělý festival. Šestnáct dalších jmen, mezi nimiž jsou The Game, Martin Solveig, KSHMR, Nervo, Dixon a další, doplňuje již tak atraktivní program letošního festivalu Balaton Sound. Zlevněné vstupenky jsou k mání jen do 15. března 2016.

Již dříve oznámená jména Macklemore & Ryan Lewis, Martin Garrix, Armin Van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike nebo Tyga, Robin Schulz a další, slibují famózní zážitek pro všechny příznivce taneční a elektronické produkce. Ale desátý ročník festival chce nabídnout pět dnů, na které nikdy nezapomenete, a doplňuje program řadou dalších skvělých jmen.

Atmosféra pohody a zároveň nekonečné množství zábavy na břehu jezera Balatonu provází každý ročník festivalu. Řada míst, kde hrají DJs celou noc i den, bary a taneční parkety nejen na břehu jezera, ale i těsně nad vodní hladinou. A k tomu spousta dalších míst, kde se mohou návštěvníci vyřádit, ale i odpočinout. Kdo chce zažít úžasných pět dní totální zábavy a tance, by neměl váhat a zakoupit vstupenky ještě před zdražováním, které proběhne 15. března. Bylo by samozřejmě škoda přijít o vystoupení hvězd Macklemore & Ryan Lewis nebo Oliver Heldens, které se odehrají ve středu 6. července. Z nabízených permanentek je proto nutné vybrat si tu, která obsahuje v tzv. nultý den, tedy 5-denní.

Nová jména v programu (řazena abecedně):

Adam Beyer
ADRIATIQUE
Alan Fitzpatrick
Alan Walker
DIXON
Don Diablo
FEDER
GTA
HVOB
KRAAK & SMAAK (live band)
KSHMR
Madcon
MARTIN SOLVEIG
Matador
NERVO
THE GAME

Rozpis vystoupení dle jednotlivých dnů a doposud zveřejněný program najdete zde.
Vstupenky ZDE