Armin van Buuren přiveze Armin Only Intense do Ostravy

Armin van Buuren přiveze Armin Only Intense do Ostravy

Holandský DJ a producent Armin van Buuren zavítá se svojí velkolepou taneční show Armin Only Intense do České republiky. Toto exkluzivní vystoupení proběhne 31. října v ostravské ČEZ Aréně. Zároveň se bude jednat o jediné uvedení konceptu Armin Only na území České republiky, Slovenska a Polska v roce 2014.

Show Armin Only – Intense, která je dílem nejžádanějšího trancového umělce planety, se tak po městech jako např. Melbourne, Los Angeles nebo Mexico City přesuny do srdce Evropy. Aktuální podoba tour s podtitulem Intense je plně podřízena stejnojmennému studiovému albu, které vyšlo minulý rok.

Armin van Buuren vybrousil po devíti letech Armin Only do naprosto dokonalé souhry světel, pyrotechnických efektů, tanečníků, vokalistů, akrobatů a živých hudebních vystoupení. Ojedinělý hudební příběh v podobě extravagantní halové party, za kterou stojí profesionální tým umělců, choreografů a muzikantů s Arminem van Buurenem v čele je ten nejlepší návrat tohoto velikána do ČR po dlouhých třech letech.

Vstupenky je možné zakoupit od 3. 2. 2014 od 12:00 v síti Ticketportal. Cena základních vstupenek začíná na 750 Kč.