2 Brothers on the 4th Floor a Rednex na festivalu „Zpátky v čase“

Pokud máte rádi retro atmosféru a chcete si užít společný čas s rodinou a přáteli, a to vše za doprovodu kvalitní Eurodance hudby, pak je festival Zpátky v čase ideální volbou pro vás!

1. července totiž na Znojemsku vystoupí v odpoledních hodinách legendární nizozemská hudební Eurodance skupina 2 Brothers on the 4th Floor, která se v devadesátých letech proslavila hity Dreams (Will Come Alive), Never Alone či Let Me Be Free. A to není zdaleka vše!

Pokud vydržíte s rodinkou do večera, tak potom vystoupí další legenda devadesátých let, a to švédská skupina Rednex. Ta na svém kontě má přes 10 milionů prodaných nosičů a v žebříčcích bodovala s hity jako Cotton Eye Joe, Old Pop in an Oak, Wish You Were Here nebo Spirit of the Hawk.

Festival Zpátky v čase se uskuteční 1. července 2023 ve Znojmě v areálu Znovínu u Louckého kláštera. Tématem letošního ročníku je Znojemské vinobraní, takže se můžete těšit na ochutnávku místních vín, tradiční hudbu a tance, historické kostýmy a další atrakce. Festival nabídne také spoustu zábavy pro děti, jako jsou balonová školka, přebíraná, céčka, skákací hrad, tvůrčí dílny a další.

Festival Zpátky v čase je skvělou příležitostí pro všechny generace, kteří si chtějí připomenout staré dobré časy a užít si den plný radosti a smíchu s lidmi, které mají rádi. Vstupenky na festival si můžete zakoupit online na webu www.zpatkyvcase.cz nebo na místě. Neváhejte a přijďte si zablbnout Zpátky v čase!

Skupina Rednex tu letos nebude jen jednou. Sledujte partylist pro další akce.

ZNOJMO:

Program

10 soutěžních retro disiplín.

90’s hudební skupiny: 2 Brothers on the 4th Floor, Rednex.

Česká hudební skupina: Kapitán Demo.

Duo Magic – kouzelníci Tomasiano a Kelly (finalisté TV soutěže – Československo má talent).

Soutěž herců a sportovce: Marek Vašut, Roman Skamene, Petr Švancara.

Taneční skupina Motus – roztančeme Znojmo (Pomáda).

Doprovodný program

Bublinková diskotéka, retro kolotoče a houpačky, nafukovací atrakce, střelnice, ruské kolo, retro soutěže po celou dobu konání akce se spoustou dárků pro všechny věkové kategorie. Filmoví a pohádkoví maskoti s animačním programem, retro fotokoutek. Legendární auto KITT z amerického seriálu Knight Rider – první replika KITTa a jediná vlastnoručně podepsaná hercem Davidem Hasselhoffem v České republice. Přehlídka retro exponátů a automobilů. Vladimír Lengál – ukázky bojových umění. Autogramiáda a dovednostní soutěže místních sportovních klubů. Odměna za nejlepší retro kostým 10 000 Kč, bohatá tombola, pestrá nabídka občerstvení a mnohem více…