Swedish House Mafia pokořili milionovou hranici!

Swedish House Mafia pokořili milionovou hranici!

Skupina SWEDISH HOUSE MAFIA překonala se skladbou Don’t You Worry Child hranici jednoho milionu prodaných kusů. Zatímco s předchozími singly One (Your Name) a Save The World ke zdolání této mety potřebovala osm, resp. osmnáct měsíců, tentokrát ji stačilo pouhých devět týdnů!

Nahrávka, kterou elektronický triumvirát jistě zahraje i 29.11.2012 v pražské O2 aréně, patří k aktuálně nejúspěšnějším písním současnosti. Je druhou nejžádanější skladbou služby Spotify, video na YouTube má více než 50 milionu zhlédnutí, singl se hned v osmi zemích stal jedničkou na iTunes a v dalších deseti včetně České republiky figuroval v Top 10 nejstahovanějších tracků. V Austrálii, Švédsku a Dánsku je platinový, v Anglii, Kanadě a Itálii zlatý.

Kromě úspěchu na iTunes se u nás může pochlubit aktuálně šestnáctou příčkou v oficiální rádiové IFPI hitparádě. V rámci rozlučkového turné One Last Tour zavítají Swedish House Mafia i do Prahy, dá se tedy očekávat, že s blížícím se vystoupením se jejich pozice v tomto žebříčku ještě zlepší…