Švédské DJky Icona Pop se předvedou v Paláci Akropolis

Švédské DJky Icona Pop se předvedou v Paláci Akropolis

Švédská dvojice DJek vystupující pod jménem Icona Pop prýští odvážnou směsicí elektronického popu, indie a punku, a v Praze se představí vůbec poprvé 26. října v Paláci Akropolis. Icona Pop omámily hudební scénu loni v létě se svojí hitovkou I Love It. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 5. července.

Icona Pop jsou dvě DJky, Caroline Hjelt a Aino Jawo, pocházející ze švédského Stockholmu. Momentálně však tvoří svoji hudbu střídavě v New Yorku a Los Angeles. Duo už vydalo dvě EP a jedno studiové album a dále poctivě pracují na dalších hitech. Hitovka I LOVE IT se objevila také např. v počítačové hře NEED FOR SPEED: MOST WANTED, v německé televizní reklamě na Coca-Colu a stala se z ní i průvodní skladba jedné z amerických reality shows – však má také přes 25 miliónů shlédnutí na YouTube a bezpočet remixů!

“Moc nás těší, že se nám podaří do ČR dovézt právě Icona Pop. DJky se jedna bez druhé neobejdou nejen co se vokálů týká – však se také seznámily na jedné houseparty, padly si do oka a další den na to založily kapelu. Jejich letní hitovku zná snad každý, ale je v nich mnohem víc, než přímočarý pop – experimentují, navazují zajímavé spolupráce s jinými umělci. Bude se nač těšit, protože v Akropoli zaručeně připraví pořádnou párty!” vyjádřil se k vystoupení Icona Pop jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

Nepropásněte tuhle parádní akci – zajistěte si své vstupenky již teď v síti Ticketpro! Vstupenky stojí 495.- Kč (včetně poplatků) a v prodeji jsou od 5. července.

Oficiální Facebook Event: https://www.facebook.com/events/675687659124543/