Startují Hudební ceny Evropy 2 a Europy 2 za rok 2014

3. ročník mezinárodního konceptu Hudební ceny Evropy 2 a Europy 2 nejposlouchanějších rádií pro mladé byl právě zahájen. Dnešním dnem začíná hlasování za rok 2014. Vítězství ve všech kategoriích mají v rukou opět ti nejpovolanější – posluchači
Hudební nadšenci budou vybírat vítěze hned v několika kategoriích a to: Český nebo Slovenský zpěvák/zpěvačka, Kapela, Písnička, DJ a to samé i ze světa: Zahraniční zpěvák/zpěvačka, Kapela, DJ a k tomu ještě kategorie Objev roku, Klub roku a Hudební portál roku. Oceněním pro ty nejlepší bude jako vloni originální ručně vyráběná skleněná skulptura od renomovaného designéra Bořka Šípka.
Kdo svůj titul obhájí? Která pěvecká hvězda bude stoupat a kdo naopak u posluchačů propadne? Kdo nazpíval nejlepší singl roku? Fanoušci o tom mohou rozhodnout od 19. ledna do 17. února na webových stránkách obou rádií, www.evropa2.cz/cs/awards. Držitele titulů za loňský rok si pak mohou připomenout zde: www.evropa2.cz/cs/awards-2014
Vyhlášení vítězů proběhne 18. února v přímém přenosu na obou rádiích od 15:00 pod taktovkou moderátorských hvězd Jindřicha Ekla a Matúše Krnčoka.
„Posluchači se mohou těšit na velkolepou éterovou show plnou hvězd, kterou budou moci nejen poslouchat, ale také sledovat na našich sociálních sítích,“ dodává ředitelka rádií Evropa 2 a Europa 2 Jitka Fürst.
Vrcholem show bude vyhlášení absolutního vítěze, kterým se v loňském roce stala Celeste Buckingham. Celeste je nominovaná i letos, ale obhájit nejcennější titul nebude mít při velké konkurenci vůbec snadné. A jak si povedou nováčci? To vše se dozvíte 18. února na Evropě 2 a Europě 2.