SCOOTER zamíří v listopadu do BRNA!

SCOOTER zamíří v listopadu do BRNA!

14.11.2015 dorazí rozburácet brněnské Bobycentrum fenomenální skupina SCOOTER, jejíž jméno se stalo na poli světové hudební scény legendárním pojmem. Energická show, fireshow, pyrotechnické efekty a ty nejslavnější písně skupiny Scooter – Hyper Hyper, Fire!, How Much is the Fish, Ramp!, nebo melodická skladba Break It Up, která se stala neodmyslitelným hitem hudební scény 90. let.

Skupina Scooter, jako jedna z mála, skutečně ovlivnila vývoj světové pop music a sama si vytvořila svůj osobitý hudební styl. Formace Scooter sama založila energický styl rave hardcore v čele s miláčkem publika – expresivním zpěvákem H. P. Baxxterem.

Zrekonstruovanou halu Laser Show Hall rozezní mohutná zvuková aparatura, která dá vyniknut energii syntetizátorů a agresivních beatů skupiny Scooter. Těšit se můžete také na zcela výjimečnou show plnou laserů, efektů, dekorací, tanečnic a nejmodernějších LED projekcí!

POZOR : Omezená kapacita!

Předprodej právě odstartoval exkluzivně v síti Ticketpro, v nabídce jsou také vstupenky VIP či VIP GOLD s neomezenou konzumací po celou noc.

Vstupenky:http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1567332-scooter.html

Facebook událost : https://www.facebook.com/events/1724874347739131/