Eric Prydz vystoupí v červenci v ČR

Eric Prydz vystoupí v červenci v ČR

Švédský dj a producent Eric Prydz vystoupí v sobotu 20. července v Čechách. Festival ponese nejen Prydzovo jméno coby hlavního účinkujícího umělce. Slavný hudebník se na něm bude aktivně podílet také jako dramaturg.

Autor skladby „Pjanoo“, jednoho z nejúspěšnějších hitů elektronické taneční scény vůbec, vyráží letos z domovské Ameriky do Evropy pouze na necelé dva měsíce, aby zde odehrál vystoupení na věhlasných festivalech jako Tomorrowland, Exit Festival a Creamfields UK a na vyhlášené Ibize. „Eric Prydz si akce pečlivě vybírá, proto jsme nadšení, že do svého kalendáře zařadil i Čechy. Tím spíš, že u nás hrál naposled už před šesti lety a podle slov jeho managementu se tu zase několik dalších let neukáže,“ říká promotér Petr Dzingel, který Prydze do Čech přiváží.

Vzácný host přistupuje ke své show v Čechách pečlivě. To znamená, že nejenže odehraje svůj vytříbený, minimálně dvouhodinový set, ale stal se také patronem celé akce. „Zaštiťuje dramaturgii festivalu – konzultujeme spolu kompletní line up, ať už jeho žánrové zaměření, tak výběr konkrétních DJů. Do Čech s sebou Prydz přiveze vlastní technickou crew, která se postará o vizuální stránku večera,“ dodává Petr Dzingel.

Podle slov managmentu se v součásné době velmi aktivně jedná o podobě samotného festivalu. V úvahu připadají dvě možnosti; festival pod otevřeným nebem, kterému by měla dominovat obří stage, která se v případě potřeby zastřeší a poskytne komfort až šesti tisícům návštěvníků nebo půjde o festival, který se celý bude odehrávat ve vnitřních prostorech nabízejících dostatečnou kapacitu.

Informace o přesném místu konání akce,prodeji nejlevějších vstupenek a jména dalších účinkujících zveřejní pořadatelé během několika málo dnů.