Basshunter, Haddaway či Londonbeat na festivalu We Love Music 2023

Hudební festival v srdci Bratislavy: v areálu Závodisko – Dostihová dráha Petržalka. Během dvou dnů se představí velké hudební hvězdy popové a taneční scény od konce 90. let až po současnost. Jedním z vrcholů festivalu bude velký festivalový comeback slovenské funkové legendy Made II Mate.

V programu, který se postupně bude doplňovat o další jména, uvidí diváci vystoupení: Marián Čekovský a Band, Made II Mate, Crazy Frog, SixxPaxx, Rednex, Londonbeat, Haddaway, Lou Bega, Arash či Basshunter.

Atraktivní prostředí, dostatek parkovacích míst, a hlavně bezproblémová doprava bratislavskou MHD dělají z WE LOVE MUSIC festivalu ten nejpohodlnější zážitek začátku festivalové sezóny.

Kromě denních a dvoudenních lístků nabízejí organizátoři také VIP pasy s občerstvením a drinks v ceně po dobu celého festivalového dne.

Speciální GOLD tickets navíc nabízí možnost pohybu v zákulisí, setkání s účinkujícími a rovněž drinks a prosecco během celého dne.

Cena denních vstupenek se bude zvyšovat od 17.4.2023 na 24,90 €.

Kdy: pátek - sobota, 16–17. června 2023
Kde: Závodisko - Dostihová dráha Petržalka, Bratislava
Vystoupí: Marián Čekovský a Band, Made II Mate, Crazy Frog, Sixx Paxx, Rednex, Londonbeat, Haddaway, Lou Bega, Arash, Basshunter
Předprodej vstupenek: ticketportal.sk
FB událost
we love music festival 2023