Shato & Paul Rockseek

Na Beats for Love 2014 vystoupí více než 200 djů a producentů

A koho vám z nich představíme dnes? Opět široké spektrum vystupujících, převážně z tuzemska.

Drum and bassová scéna přivítá nejvíce světových hvězd. Doplní řada skvělých djů z České republiky. Jistojistě nemusíme dlouze představovat dje jako IM Cyber, Bifidus Aktif, Pixie, Suki nebo Thiew. Objeví se i spousta lokálních djů jako Elvis, dvojice No Money, Schooler nebo Hrr.nec. Z Polska dorazí Brainpain.

Nová jména se objeví i na scéně s rovnějšími beaty stylů house a trance. Svou účast potvrdili, jak se nebojí o sobě říct, „Dva bastardi ze srdce Evropy, kteří milují Jägermeister“, Shato & Paul Rockseek. Připojí se i Dennis Neo, Andrea Fiorino a Marcus Cooper & Kobylka Live Drums. V případě, že tvrdší beaty jsou pro vás lepší volbou, rozhodně zavítejte na scénu s technem. B.UNQ!, Denysa a Matimur si s vámi rádi pohrají.

Nové tváře se objeví i na Urban stage. Jednu z nejlepších technik u nás představí Rockstar. Doplní ho Friky, Flux a 1210 Symphony. Poprvé tento rok rádi představujeme i jména spojená s reggaem. Těšit se můžete na zahraniční support živých vystoupení Michaela, Jersey, Rida Radaru a Królewski Stylu. A nakonec milovníkům lomených beatů náladu zpříjemní Andreas Schwintz, Zek a R3nd3r.

Veškeré informace, tipy a rady, aktuality a vše co Vás zajímá ve spojení s Beats For Love, naleznete na oficiálních stránkách festivalu www.b4l.cz.