Diplo a Skrillex vytvořili nový projekt - JACK Ü

Diplo a Skrillex vytvořili nový projekt – JACK Ü

Americká taneční scéna má novou senzaci! V projektu JACK Ü se sešli Diplo a Skrillex! A nabídku spolupracovat přijala zpěvačka Kiesza.

Diplo i Skrillex jsou považováni za výrazné osobnosti současné hudební scény. Ve světě taneční a experimentální muziky patří mezi nejinovativnější a nejrespektovanější. Oba se vyznačují nekompromisním pohledem a progresivním přístupem i snahou hledat nové souvislosti. Skrillex začínal jako zpěvák v post-hardcorové kapele, později se osamostatnil a dnes tvoří zajímavé elektronické kompozice. Ačkoli je nyní především tváří dubstepové scény, k rockové hudbě má stále blízko. V roce 2011 například spolupracoval s nu-metalovými Korn. Je majitelem šesti cen Grammy.

Diplo se jako producent podílel na mnoha mainstreamových nahrávkách, dělali s ním Madonna, Pharrell, Beyoncé, Tinie Tempah nebo Justin Bieber. Zároveň má Diplo vlastní dance-hallový projekt Major Lazor, jehož pověstnou koncertní smršť zažila i Praha.

Pod hlavičkou Jack Ü se v uplynulých týdnech Diplo a Skrillex představili na několika vystoupeních, nyní dokonce vydávají singl. Vokál ve skladbě Take Ü There obstarala zpěvačka Kiesza, jejíž hit Hideaway prosvištěl i českým éterem…