Bingo Players headlinerem festivalu Dreamland

Bingo Players headlinerem festivalu Dreamland

Po několika pravidelných warm-upech, které se konají v Praze, jsme se konečně dočkali i očekávaného festivalu, který proběhne ve Slovenské republice 50 km od hranice s Českou republikou. Bratislava zažije premiéru nového festivalu s příponou „Beach“. Ano, jak už název napovídá, festival se bude konat u pláže na slovenských Zlatých Pískách 18. července 2014, v menších prostorách, který bude mít kapacitu až pro 15.000 lidí a zavede Vás do hudební EDM pohádky s dekoracemi Dreamlandu. Prvnímu Dreamland Beach Festivalu bude kralovat Holandské duo Bingo Players, které vystoupí na Slovensku úplně poprvé.

Kdo je zná tak ví, jaká tragédie toto duo nedávno potkala a kdo je až tolik nezná, tak musíme s velkou lítostí připomenout, že Paul Baümer před několika měsíci podlehl boji s rakovinou a Bingo Players na nějakou dobu zrušili všechna jejich vystoupení. Teď už je zbývající člen dua Marteen zase v plné síle a za Bingo Players vystupuje opět po celém světě a jeho další zastávkou bude již zmiňovaný Dreamland Beach Festival.

Bingo Players, producenti hitů Cry (Just a Little) a Rattle, kteří se v roce 2013 umístili na 52. místě žebříčku Top 100 DJs časopisu DJ Mag odstartovali svojí kariéru v roce 2006 a ihned založili svůj vlastní label pod názvem Hysteria Records. Od této chvíle kluci společně urazili dlouho cestu a vydali několik dalších skladeb jako Touch Me, Devotion, Mode, Out Of My Mind a poslední společnou skladbou před smrtí Paula, Knock You Out. Podepsáni jsou také pod spoustou remixů pro umělce jako Ferry Corsten, Sander van Doorn, Martin Solveig, David Guetta, Flo rida, Far East Movement a mnoho dalších.

V roce 2013 obliba Bingo Players stoupá nahoru a vystupují na nejznámějších světových festivalech Tommorowland, Ultra Music a jejich vyhlídky do budoucna se zdáli být velmi dobré, než je ovlivnila zpráva, že Paul má rakovinu, které po dlouhém ročním boji podlehnul. Nyní vystupuje Marteen sám, stále pod jménem Bingo Players, tak jak si přál jeho kamarád a přítel Paul se kterým společně tvořili toto duo.

První vlna klasických a VIP vstupenek je již v prodeji od 9.4. ve všech pobočkách sítě Ticketportal. Podrobné informace o průběhu celého festivalu sledujte na facebooku Dreamland Festivalu.