Ubytujte se na Beats For Love v areálu Dolních Vítkovic

Ubytujte se na Beats For Love v areálu Dolních Vítkovic

Největší festival taneční hudby Beats for Love nabídne svým účastníkům vedle atraktivního hudebního programu také možnost ubytování. Love Camp se bude nacházet přímo uvnitř areálu Dolních Vítkovic, v těsné blízkosti někdejší obchodní trasy, takzvané Jantarové stezky. Mimoostravským hudebním fanouškům tak odpadne starost s dopravou na festival.

Kdysi tudy putovali obchodníci s jantarem, kteří tuto žádanou komoditu přenášeli ze severu na jih Evropy. Letos tady mezi vysoce vzrostlými topoly mohou přespávat účastníci největšího českého festivalu elektronické hudby Beats for Love, který se od 3. do 5 července uskuteční v Dolních Vítkovicích.

Kemp s názvem Love Camp se bude nacházet v prostorné přírodní části areálu hned vedle hlavního vchodu na festival a přibližně dvě stě metrů od hudebních scén. Oproti loňskému roku, kdy byl Love camp umístěn v areálu hornické expozice na Landek Parku, se teď ubytovaní návštěvníci festivalu dostanou na vystoupení svých oblíbených interpretů během pár minut. „Chceme našim návštěvníkům zajistit co největší komfort. Díky ubytování přímo uvnitř festivalového areálu nemusí ztrácet čas přesuny městskou hromadnou dopravou a mohou se kdykoliv pohodlně dostat ke svým věcem. Bude jim k tomu stačit krátká procházka uprostřed krásné industriální scenérie,“ popisuje Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích Eventim. Cena za stan činí v předprodeji 180 Kč, na místě pak 200 Kč, cena za osobu 150 Kč v předprodeji 200 Kč na místě. Kromě stanů je možné ubytování také v přívěsu/ obytném karavanu, kdy cena v předprodeji činí 700 Kč a na místě pak 900 Kč. V ceně nejsou zahrnuty poplatky e-shopů.