Rudimental právě vydali album We The Generation

Rudimental právě vydali album We The Generation

Skupina Rudimental právě vydala album We The Generation. Druhá deska londýnské čtveřice byla minimálně na taneční scéně napjatě očekávána.

https://youtu.be/vl2a5tqFWUo

Rudimental okouzlili svět debutem Home z roku 2013, který obsahoval vysokooktanové hity Feel The Love, Waiting All Night a Not Giving In. Navázat na desku, jež změnila tvář taneční hudby a kapele vynesla nominaci na prestižná Mercury Prize, se může zdát jako nadlidský úkol. Rudimental se ho však zhostili se ctí.

Ostrovní média novinku přijímají s nadšením. „Ano, tohle album je tak dobré, jak jste doufali,“ hlásá Star Magazine a další se přidávají: působivě sebevědomé, oslňující. Podle Now! mohou Rudimental směle pomýšlet na cenu Brit Awards, prestižní hudební měsíčník Q album hodnotí čtyřmi hvězdičkami z pěti možných, plný počet bodů udělují magazíny Glamour a Closer.

Album se v Anglii podle očekávání ihned vyšvihlo na vrchol iTunes žebříčku, u nás se pohybuje v Top 10. Z desky už Rudimental nabídli několik singlů, tím aktuálním je spolupráce s Edem Sheeranem ve skladbě Lay It All On Me.