Moonbootica poprvé v Praze

Moonbootica poprvé v Praze

V pátek 23. 11. se v pražském klubu Touster odehraje jedno velké \“poprvé\“. Touster Production přiveze do Prahy hvězdnou dvojici německé elektronické scény Moonbotica, které podpoří další hosté, jako například francouzští Kid Reverse vs. Duch nebo elektromág dj Airto.

Celý večer zahájí ve společném b2b setu Tokátko & Flesh a zakončí ho ostřílená dvojice Subgate & Marty Fish. Připravena bude i druhá stage, která bude ve znamení deep house & tech-house music.

Toto veselé duo z Hamburgu, které se již dvakrát předvedlo v brněnské Flédě, se vrací do třetice všeho dobrého, poprvé do hlavního města. Konečně si tak v klubovém prostředí budeme moci vychutnat pecky z jejich posledního alba „Our Disco Is Louder Than Yours“, ze kterého pochází také skladba Iconic. Videoklip k tomuto tracku byl ve Velké Británii letos nominován na ocenění UK Music Video Awards v kategorii Best Dance Video / International.

Druhá lounge stage bude ve znamení deep house & tech-house music. Headlinerem této stage bude rezidentní dj párty Techno Animals Adam Cloud, kterého podpoří pravidelní účinkující touster mejdanů. LiVe, JB, Pete Walk a Taada.

www.moonbootica.com