Armin van Buuren slaví 10 let „THIS IS WHAT IT FEELS LIKE“

Armin van Buuren se podělil o pohled do zákulisí jednoho ze svých nejznámějších singlů.

Před více než deseti lety vydal nizozemský průkopník tranceové hudby společně s Trevorem Guthriem skladbu „This Is What It Feels Like“. V té době opět narazil na zlatou žílu a singl se stal jeho druhým nejhranějším releasem na streamovací službě Spotify s více než 200 miliony streamů.

Nyní, na počest desetiletého výročí, Armin van Buuren vydal mini dokument, ve kterém vysvětluje, co všechno stálo za vznikem videoklipu k tomuto singlu.

Rozebírá některé ikonické momenty ze singlu a vysvětluje svou produkční strategii. Poté diváky zavede zpět v čase do prosince roku 2012 a uvede je na scénu tím, že vysvětlí, jak vypadala jeho kariéra před více než deseti lety. Následují vzácné nezveřejněné záběry z natáčení videoklipu s komentářem samotného Armina van Buurena a mimo jiné také parťáka Guthrieho a režiséra Svenna Koemanse.

Ve dvanáctiminutovém mini dokumentu zaznělo mnoho zajímavých pikantností. Fanoušci mohou vidět, jak se k natáčení videoklipu používal vrtulník, protože drony nebyly tak běžné jako dnes. Dále mohou fanoušci mimo jiné zjistit, že Enrique Iglesias ve skutečnosti natáčel videoklip na stejném místě, a že režisér původně nesnášel Arminův původní nápad na videoklip.

Oslavte deset let existence klipu Armina van Buurena „This Is What It Feels Like“ s jeho novým mini dokumentem níže.