Wonderland Marine již dnes

Wonderland Marine již dnes

Již dnes nás čeká páté pokračování rezidentní noci Michala Poliaka – Wonderland. Tentokrát přivítá velmi speciální hosty kterými jsou Deniz Koyu a Daniel Sanchez, dále rezidenta klubu Papaya dje Mario, a půvabnou djku Lady A. Třešničkou na dortu bude jistě vystoupení kanadského dje Preache, který s Michalem odehraje exkluzivní back2back set.

Jak již název podzimního Wonderlandu „Marine“ napovídá, i tentokrát se můžeme těšit na nezapomenutelnou klubovou noc plnou té nejlepší house music, ale také na krásné námořnice a námořníky, tematické dekorace a videoprojekce, speciální efekty a spoustu překvapení, ale hlavně unikátní atmosféru, díky níž se Wonderland během tří let stal špičkou mezi klubovými koncepty, a letos poprvé s úspěchem navštívil i legendární klub Papaya na chorvatském ostrově Pag.

Pozor, pro všechny odvážné slečny, které si vezmou na akci plavky, bude připravena na tanečním parketu velká vířivá vana od našeho partnera – společnosti Albixon – kde si budete moci v průběhu večera relaxovat se sklenkou Moët & Chandon zdarma.

Timetable:
21.30 Marine doors open
21.30 – 00.00 Mario (Papaya resident, Hr.)
00.00 – 00.05 Wonderland Marine Show
00.00 – 01.30 Michal Poliak (Cz) & Preach (Can.) – special back2back set
01.30 – 03.30 Deniz Koyu (D)
03.30 – 05.00 Daniel Sanchez (Nl)
05.00 – 06.00 Lady A

Více informací na www.wonderland-night.cz