EXIT festival 2021

EXIT festival 2021

od
34 Tuto událost si zobrazilo 34 lidí.

ZMĚNA TERMÍNU Z 13.-16.8.2020 NA 8.7.-11.7.2021

Festival Exit už ladí program roku 2021. David Guetta, DJ Snake, Tyga roztančí srbský Novi Sad, Sepultura dodá zase řízné kytary.

David Guetta, DJ Snake, Tyga, Eric Prydz, Four Tet, Boris Brejcha, Sepultura, Metronomy jsou čerstvě potvrzenými headlinery festivalu, který se letos nemohl z epidemiologických důvodů uskutečnit. Zakoupené vstupenky na Exit 2020 zůstávají automaticky v platnosti i na příští ročník, který se bude konat 8. až 11. července 2021 v srbském Novi Sadu.

Dnes již věhlasný festival odstartoval původně jako studentské hnutí za mír a svobodu v Srbsku i na Balkáně a během své dvacetileté historie musel čelit několika výzvám a překážkám. Koronarivová epidemie letošní ročník překazila, ale organizátoři již odhodlaně roztáčí kola Exitu 2021, který bude zároveň oslavou dvou dekád cesty plné hudby i sesbíraných festivalových ocenění.

Mezi první oznámené headlinery pro rok 2021 patří jeden z nejvlivnějších hudebních producentů a držitel ocenění Grammy David Guetta, americký rapper a zpěvák Tyga nebo autor několika světových hitů DJ Snake. O závěrečnou párty na legendární Dance aréně, která proslula svým programem až do ranního úsvitu, se postařá světově uznávaný DJ Eric Prydz a Tour Tet ve speciálním b2b setu. Na velkolepé oslavě Exitu nebude chybět ani legendární death metalová kapela Sepultura nebo Dax J a Kobosil v energickém b2b setu. Přijede i německý DJ a producent Boris Brejcha, britská indie kapela Metronomy, americká punková ikona Marky Ramone, švédská rocková senzace Thundermother, Denis Sulta a spousta srbských umělců a kapel jako Laibach, Marko Nastić nebo Goblini. Toto je zatím jen první várka zveřejněných jmen, organizátoři slibují již brzy ohlašování dalších hvězd.

Na září připravují organizátoři k oslavám 20. výročí vzniku festivalu ještě symbolickou událost – online stream s živým přenosem: https://www.exitfest.org/en/life-stream/ a představí platformu Green R:Evolution, která by měla být doposud největším festivalovým ekologickým projektem. https://www.exitfest.org/en/green-revolution/

Chcete-li se zaregistrovat pro tuto akci, navštivte následující adresu URL: https://www.exitfest.org/en/ →

 

Datum a čas

2021-07-08 pro
2021-07-11
 

Místo konání

 

Typy událostí

 
 

Sdílet s přáteli