Touster Production pres. Space s Oliverem Kleinem na Žižkovské věži

Touster Production pres. Space s Oliverem Kleinem na Žižkovské věži

Touster Production vám přináší opravdu exkluzivní večírek, na který jen tak nezapomenete! 26.4. 2013 se rozduní horní observatoř pražské Žižkovské věže, kde odstartuje nevšední vesmírný event SPACE s limitovanou kapacitou návštěvníků!

Headlinerem vesmírného tripu bude speciální host ze sousedního Německa, kterého vám v tuto chvíli nebudeme představovat, ale můžete si být jisti, že je o co stát! Mimo speciálního zahraničního hosta se můžete těšit na domácí sestavu v čele s Orbithem, rezidentem Studia 54 – Enricem, Subgatem, Wildou, Marty Fishem, Tokátkem a Taadou, které doplní ještě další dj’s, o kterých vás budeme informovat! Kromě nabitého hudebního programu na opravdu nevšedním a exkluzivním místě se můžete těšit na kosmické drinky od společnosti OBLACA, Chill zónu, jedinečný výhled a především skvělou zábavu až do pozdní ho rána!

Kapacita je limitována počtem 250 osob a proto doporučujeme si včas zarezervovat nebo zakoupit vstupenku na tento event ať už na fanpagi Touster Production a nebo přímo na mailu subgate@tousterproduction.cz

Kompletní informace naleznete na www.tousterproduction.cz a www.towerpark.cz