Timmy Trumpet Brno - Bobycentrum 2.3.2018

Timmy Trumpet vystoupí příští rok v Brně

Nejlepší australský DJ a producent Timmy Trumpet se vrací v březnu do ČR!
V brněnském Bobycentru představí svou speciální LIVE SHOW. V playlistu nebudou chybět hity jako PSY or DIE, Freaks, Al Pacino, Oracle, Toca, Party till we die.

 

Timothy Jude Smith alias Timmy Trumpet aktuálně patří mezi nejvýraznější postavy světové taneční scény. Jeho propojení trumpety jako nástroje, a elektronické taneční hudby patří k největším hudebním zážitkům nejednoho posluchače. Svůj um mohl předvést i na posledním Tomorrowlandu, kde rozhýbal obří dav na hlavním pódiu. Tam se propracoval nejen svou originální show, ale také díky své produkci. Jeho skladby TOCA, Freaks či Party Till We Die se stali velmi oblíbené a vyšplhali se mezi deset nejprodávanějších na portálu beatport. Dnes se jeho singly těší platinovým prodejům a za rok odehraje přes dvě stě vystoupení, která zahrnují i největší festivaly a prestižní klubové akce.

 

 

Timmy si získal srdce i tuzemského publika a to zejména po jeho povedených vystoupení na festivalech Gravity či AiR. Vy si ho budete moci vychutnat poprvé v Brně a to již 2. března 2018 v Bobycentru. O mohutný support se pak postará DJská špička.