Subgate a jeho vydané prosincové releasy

Poslední měsíc tohoto roku vyšlo domácímu Subgateovi hned několik jeho nových tracků ať už v rámci kompilací nebo samostatných releasů. Pojďme si je představit.

Reload (NoiseTilt rec)

Na italském vydavatelství NoiseTilt vyšel začátkem prosince release s názvem Reload, kterému vévodí stejnojmenný track a sekunduje druhá skladba Tears of Love.

The best of Textro (Textro rec)

Na labelu Textro druhý prosincový týden vyšla kompilačka The best of Textro, na níž naleznete 20 nejúspěšnějších tracků roku 2014, mezi kterými je i kooperace domácí dvojice Subgate a Tibiza s kolumbijským Camilo Diazem – Horror Mask.

Stadium of Techno Experience vol. 5 (Rimoshee Traxx rec)

Další prosincová kompilace tentokrát od vydavatelství Rimoshee Traxx obsahuje subgatův počin s názvem Eat it!.

2014 Techno Anthems (LW rec)

Na britském labelu LW Recordings na sklonku roku 2014 spatřila světlo světa kompilace 2014 Techno Anthems, v rámci které byl vydán i remix Subgatea na track domácího producenta Akroma s názvem Conundrum.

Going Deep vol. 6 (Patent Skillz rec)

Přesně den před Štědrým večerem vychází na vadavatelství Patent Skillz  Going Deep vol. 6 kompilace, na níž je k dostání i track Life is a gift.

Soul Fly Musíc Techhouse vol.1 (Soul Fly Music rec)

Posledním vydaným počinem ze subgatovy dílny je Safe This World na labelu Soul Fly Music rec, na kterém vyšla techhousová kompilace s pořadovým číslem 1.

Kompletní informace o Subgatovi naleznete na jeho facebookovské fanpagi www.facebook.com/djsubgate