Sigma na Beats for Love! Světové jméno míří v létě do Ostravy

Sigma na Beats for Love! Světové jméno míří v létě do Ostravy

Pořadatelský tým největšího festivalu v srdci Evropy, Beats for Love, zveřejnil dosud největšího a nejznámějšího vystupujícího za dobu své existence. Už toto léto se v Ostravě objeví světoznámý a velice populární projekt Sigma, který vystoupí v DJ setu!

Nobody To Love, Coming Home, Changing nebo Glitterball, to jsou jen některé názvy megahitů, které hrají rádia a hudební televize po celém světě a které drtí příčky všech hitparád. Za všemi stojí právě projekt Sigma z Velké Británie, který se na taneční scéně objevuje od roku 2006 a hlavně svým hitem Nobody To Love získal na celosvětové oblibě a zboural všechny žebříčky včetně UK single chart.

Toto duo ve složení Cameron Edwards a Joe Lenzie už spolupracovalo se jmény jako DJ Fresh, Ella Eyre, Rita Ora nebo Ella Henderson a remixovalo také skladby pro takové jména jako Ellie Goulding, Eric Prydz či Groove Armada. Na Beats for Love bude jedním z hlavních headlinerů celého festivalu a vystoupí na Drum and Bass stagei. Zároveň to není zdaleka poslední velké jméno tohoto ročníku a fanoušci Beats for Love se mohou těšit na spoustu dalších skvělý jmen, protože letošní line-up bude minimálně dvojnásobně silnější oproti minulému roku!

Sigma

Organizátoři také v průběhu posledních týdnů zveřejnili spoustu jmen českých, slovenských a polských headlinerů. V létě vystoupí v areálu bývalých koksoven a oceláren Dolní Vítkovice například Rido a Forbidden Society, kteří patří mezi absolutní producentskou špičku české DnB scény a ve velké míře se prosazují i v zahraničí. Nebude zde chybět ani několikanásobný nejpopulárnější DnB DJ ČR Pixie. Na house stagei se objeví legendy, které stály u zrodu taneční kultury v ČR a jsou mistry tohoto stylu jako Chris Sadler, DJ Tráva či Michael C. EDM & Trance stage pro změnu představí exotické duo žijící v Praze Bona Finixe & Tripmaina a ostravského Martina Grednera.

Jednou z dalších novinek ročníku 2016 bude Live stage, kde se objeví elektronické kapely a live projekty. Zatím byl zveřejněn projekt Malalata, který je synonymem pro jedinečnou fúzi balkánských beatů, cikánské muziky, mexické cumbie a karibského reggae. Polské duo RSS Boys a kapela WWW Neurobeat, jež vyniká elektronickými podklady, živou manipulací s Korg pady, klávesami, elektronickými perkusemi a doprovodem bubeníka Pavla Fajta.

Ani na tomto ročníku nebudou chybět stage pro styly Techno, Breakbeat a stále popularnější Hardcore a Hardstyle. Na Techno stagei se objeví projekt Underground children ve složení Detrik a Pavel Krejdl, který je jednou z největších osobností a stálic české techno scény. Českými headlinery budou i Ravic, nebo v Německu žijící K.Sandra. Hudební pódium pro Breakbeat nabídne milovníkům tohoto stylu českou rodačku žijící v UK Mini da Minx a ostravského patriota Lauteka. A konečně na Devastator HC/HS stagei se představí velice populární projekt Hungry Beats.

Aktuální cena lístků v předprodeji je 300 Kč + poplatky zprostředkovatele a bude aktuální do konce března nebo do vyprodání této vlny. Lístky jsou k zakoupení na portálu Tickestream. Veškeré informace naleznete na webu www.b4l.cz nebo na facebooku www.facebook.com/beats.for.love.

POTVRZENÁ JMÉNA BEATS FOR LOVE 2016

SIGMA (UK), Audio (UK), Eskei83 (GER), Felix Kröcher (GER), Mike Candys (SUI), Prok & Fitch (UK), Stanton Warriors (UK), Bon Finix & Tripmain, DJ Tráva, Forbidden Society, Hungry Beats, Chris Sadler, K.Sandra, Lautek, Malalata (SVK), Martin Gredner, Michael C, Mini da Minx (UK), Pixie, Ravic, Rido, RSS Boys (POL), Underground children, WWW Neurobeat