SANDER VAN DOORN ROZBIJE OSTRAVU!

SANDER VAN DOORN ROZBIJE OSTRAVU!

Jedinečná a blýskavá bude největší taneční glamour party noc pod názvem THE NIGHT v Ostravě v exkluzivní industriální lokalitě Dolní oblasti Vítkovice – Vysoká pec. Největší současné hvězdy DJingu v kombinaci s dosud nevídanou show a oslňujícícmi efekty slibují nezapomenutelný zážitek. Počet vstupenek je omezen.

 

Jsou miliony hvězd, ale jen jedna je noc …

 

Do Ostravy poprvé přijede holandský DJ a producent SANDER VAN DOORN, dále jedna z nejtalentovanějších a zároveň nejkrásnějších DJane světa, JUICY M, a do své oblíbené destinace se po několika letech vrací jeden z nejúspěšnějších pophouseových umělců současnosti, oblíbený Švýcar DJ ANTOINE.  Jméno další DJ hvězdy světové úrovně v jednání.

 

Kombinace akce typu open air, s použitím největšího mobilního zastřešení ve střední Evropě, velkolepá a v Ostravě dosud nevídaná světelná a zvuková show, slibují velkolepý zážitek.

 

https://www.facebook.com/events/472392576218654/

The Night 2016

Glamour Open Air The NIGHT hlásí: „SANDER VAN DOORN ROZBIJE OSTRAVU!“

 

Příznivci taneční hudby se mohou radovat, Ostrava má konečně open air THE NIGHT.
Jsou milióny hvězd, ale jen jedna noc…

 

Ostrava se stává opravdu festivalovým letním městem. Do rodiny již zavedených tanečních a koncertních svátků hudby, přibývá další, jednodenní glamour open air THE NIGHT. Přesně v 18 hodin, v pátek 24. června 2016, otevře brány prostor pod Bolt Tower (tedy vysokou pecí), v ostravské Dolní oblasti Vítkovice.
Jak říká David Klimša, z pořadatelské agentury DK Production: „Je to vymodlené dítě, protože na vznik THE NIGHT jsem čekal 15 let. Návštěvníky chceme ohromit line upem, pojetím scény, použitým sound systémem i rozsahem LED projekcí a efektů. Nejsme festival a od zaběhnutých festivalů se chceme odlišit. THE NIGHT bude zážitková akce, fantastická party s úžasnými ostravskými průmyslovými kulisami.“ Pořadatelská agentura má za sebou organizaci desítek velkých eventů, majitel této agentury David Klimša stál u zrodu festivalu Colous of Ostrava.

 

Tento open air je určen všem příznivcům aktuální taneční elektronické hudby. Organizátoři na první ročník této akce pozvali světovou djskou špičku.
Hlavní hvězdou THE NIGHT bude Sander van Doorn, holandská djská legenda, jehož tracky důvěrně znají hitparády celého světa. Z Itálie přijede bratrské duo Vinai, oblíbené zejména dámským publikem, a žádané na festivalech celého světa. Po delší době Ostravu opět navštíví švýcarský DJ Antoine. Ostrava patří mezi jeho oblíbené destinace, vždy se zde rád vrací. A zapomenout nesmíme na krásnou a hlavně velmi talentovanou ukrajinskou DJku Juicy M žijící v Las Vegas, která je aktuálně jednou z nejvyhledávanějších djských hvězd světa. O pořádné rozehřátí návštěvníků se postará nejlepší slovenský DJ EKG, českému publiku známý Bon Finix a také ostravský projekt Trick or Threat.

 

Organizátoři chtějí pro své návštěvníky jen to nejlepší, nic neponechali náhodě, a tak nedávno oznámili spolupráci s jednou z nejznámějších firem v oblasti zvukové a světelné techniky, firmou High Lite. Návštěvníky čeká jedinečná scéna, která bude součástí již tak unikátního prostoru vysokých pecí. O speciální laserové efekty, které budou dokreslovat dokonalou atmosféru industriálního prostoru, se postará další světoznámá firma Kvant ze Slovenska. Jak říkají organizátoři: „Chceme si vyhrát s motivem akce a chceme to udělat hodně zlaté, hodně blýskavé, zkrátka hodně glamour.

 

Návštěvníkům jsou nabízeny vstupenky v několika cenových relacích, s možností zakoupení parkování. Více na http://bit.ly/1R3DBN4. Vstupenky startují od 690 korun. Organizátoři myslí i na mimoostravské návštěvníky, a ve spolupráci s hotelem Imperial připravili speciální ubytovací balíčky za cenu od 999 korun za dvoulůžkový pokoj s možností dlouhého spánku, tzv. late check out.

 

THE NIGHT má ambice přilákat návštěvníky z celé ČR. Již nyní organizátoři registrují ohlasy fanoušků z Polska, Rakouska či Slovenska. Pojďme se těšit na premiéru.
24. 6. 2016 THE NIGHT Ostrava Dolní oblast Vítkovice
Jsou milióny hvězd, ale jen jedna noc…