Pražskému klubu SaSaZu přijedou poblahopřát hvězdy Sensation White

Pražskému klubu SaSaZu přijedou poblahopřát hvězdy Sensation White

Už čtyři roky se klubeři z Prahy i návštěvníci z celého světa chodí bavit do SaSaZu. Holešovického klubu, který za dobu své úspěšné existence hostil taková jména světové pop music jako jsou Lily Allen, Billy Idol, Air či Underworld anebo hvězdné DJs typu Paula Kalkbrennera a Tiësta.

Velká narozeninová party coby dárek SaSaZu svým věrným návštěvníkům se uskuteční v pátek 29. března. Jejím hlavním lákadlem je vystoupení holandských „bratrů v mixu“ Juana a Daniela Sanchezových, kteří v loňském roce odehráli své sety na všech evropských zastávkách legendární putovní taneční akce Sensation White.

Mezi gratulanty bude i jejich rodák, Holanďan DJ Mehdi Deyes, resident vyhlášené amsterodamské klubové noci Inner Circle. A přidají se i hvězdy současné lokální taneční scény, jimiž jsou DJs Enrico, P@co, Carlos Squint a Pif.

Samozřejmostí všech parties v SaSaZu jsou velká výprava a úchvatná vizuální show. A v případě 4. narozenin klubu tomu nebude jinak. Celá oslava bude stylizována do podoby velkého kabaretu, jehož atmosféru vedle speciálních LED projekcí podtrhnou i ty nejvíce sexy tanečnice ve stylových kostýmech. O křišťálový zvuk se pak již tradičně postará audio systém Kara od L-Acoustics a oči návštěvníků se popasou na skvělé světelné show.

Vstupenky na 4. narozeniny SaSaZu jsou v předprodeji za 290 Kč. A jako pozornost klubu bude každý návštěvník s platnou vstupenkou moci získat slevu až 40% na veškeré drinky. Například Red Bull s vodkou bude na všech barech za 84 Kč, všechny panáky za 44 Kč, široká paleta long drinků za 74 Kč, Heineken za 54 Kč či koktejly za 94 Kč.

Slavte s námi, protože SaSaZu je tu už čtyři roky jenom pro Vás!

Předprodej v síti Ticketpro: www.ticketpro.cz, v restauraci i v klubu Sasazu.
Rezervace vstupenek a stolu na club@sasazu.com a telefonním čísle +420 284 097 444.