Pozvánka na sobotní akci v pražském klubu Mecca

Pozvánka na sobotní akci v pražském klubu Mecca

Dny plynou jako voda a za nedlouho tu máme 23. března. Toto datum je osudové pro všechny příznivce festivalu Cinda Open Air. Jeho pořadatelé pro vás připravili klubovou noc s názvem Cinda Spring Edition, na které vystoupí maďarský producent na DJ Belocca.

Ne nadarmo byl označen Beatportem jako jeden z nejlepších producentů aktuální doby. Jeho hutný a pozitivní sound se jen málo komu nemůže nelíbit. Těšit se můžete na Orbitha a zástupce Cinda Crew v podání KIFLIHO, FINIDIHO, MYLA, PEET SANDERSE a dalších. Nebude chybět i zastoupení otce všech tanečních žánrů, TECHNA. V jeho rytmu vás rozvášní naše stálice Nika 77, K.sandra, Calbee, hoši od fochu Steen & Keeper, Chud a vymítači ďábla Golpe a Tosha.

Atmosféru umocní vymazlená lightstick show od našich slovenských sester. Dále pro vás máme připravené „objímačky“ se sexy hosteskami, a to pozor – GRATIS. A jako třešnička celého feelingu nesmí chybět tematická jarní výzdoba.

Kdo máte jasno a nesmíte v sobotu chybět na jedné z největších klubových akcí Cinda crew, máme pro vás časový line up. Zřete a těšte se!

Více informací najdete na našich webech www.cindaopenair.cz a www.mecca.cz.