Pilsen Dace Music Festival

Pilsen Dace Music Festival

V pátek 29. dubna se Plzeň opět stane hlavním městem všech milovníků elektronické taneční hudby. V pořadí druhý díl akce PILSEN DANCE MUSIC FESTIVAL budou opět hostit kulturní prostory Papírna Plzeň. Po vydařeném prvním vydání, na které přijal pozvání legendární Paul van Dyk, se organizátoři rozhodli držet vysoko nastavenou laťku a v roli headlinera se tentokrát objeví další nesmrtelná ikona žánru trance – FERRY CORSTEN. Nizozemský DJ, producent a muž stojící za projekty jako System F či Gouryella, se plzeňskému publiku představí dokonce ve dvouhodinovém setu. A tím výčet hvězd ani zdaleka nekončí. Po jeho boku se totiž objeví populární irský řezník JOHN O’CALLAGHAN a jeden z nejlepších producentů současnosti WILL ATKINSON ze Skotska. Také od nich se můžete těšit na pořádnou dvouhodinovou nálož. Jako čtvrtý vystoupí slovenský zázrak DRIFTMOON a o tuzemskou podporu se postará dvojice DJů THOMAS COASTLINE a PROGGYBOY. Díky kombinaci této bezkonkurenční sestavy, špičkového zvuku, dechberoucích vizuálů a unikátního industriálního prostředí se bude po necelém roce opět jednat o exkluzivní zážitek. Nenechte si ho ujít. A my věříme, že úžasná atmosféra, kterou jste pomohli vytvořit během první edice PILSEN DANCE MUSIC FESTIVALU, může naplno explodovat v plzeňské Papírně znovu.

Pilsen Dace Music Festival

Pátek, 29.4.2016, Papírna Plzeň

DJs: Ferry Corsten (Flashover Recordings/NL), John O’Callaghan (Subculture/IRL), Will Atkinson (Subculture/GB), Driftmoon (Armada Music/SK), Thomas Coastline (CZ), Proggyboy (CZ)

Sledujte facebookovou událost PILSEN DANCE MUSIC FESTIVALU, kde se dozvíte vše o aktualitách, soutěžích o volné vstupy, připravované druhé stage a mnoho dalšího.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. Doporučujeme jejich včasný nákup, jelikož kapacita je omezená a cena se bude postupně navyšovat.