MAGNETIC festival se vrátí v prosinci do Prahy

MAGNETIC festival se vrátí v prosinci do Prahy

Agentura LIVE61 oznamuje termín druhého pokračování MAGNETIC festivalu! Zimní edice mezinárodního festivalu elektronické hudby proběhne 14.12.2012 a dějištěm bude opět multifunkční hala PVA EXPO Praha v Letňanech. Místo konání se sice od premiéry nemění, přesto návštěvníci zavítají do zbrusu nové haly č. 3 (červená hala), která jim nabídne vyšší komfort a kapacitu přes 10 000 návštěvníků. Organizátorům navíc tato hala umožní náročnější a variabilnější možnosti pro instalaci audiovizuální techniky a stavbu pódií.

MAGNETIC festival se hned po své květnové premiéře zařadil mezi zásadní festivaly elektronické hudby ve střední Evropě. Dramaturgie, která výběrem zahraničním umělců vsází zejména na aktuální postavení v daném žánru a na show založené ze 100% na hudebním výkonu, je směr, kterým se bude MAGNETIC ubírat i v dalším vydání. Navíc právě koncept obřího klubu, na který se výstavištní hala přestaví, mnohonásobně umocňuje atmosféru a požitek z taneční hudby, kterou lze docílit v jiných prostorech jen opravdu těžko. Téměř všichni vystupující umělci z premiérového MAGNETIC festivalu zařadili vystoupení v Praze mezi svá nejlepší od začátku roku a polovina z nich by ráda podpořila festival účastí i v budoucnu.

Prosincový MAGNETIC festival představí deset zahraničních DJů.

Vstupenky na MAGNETIC festival jsou v prodeji v síti Ticketpro. K zakoupení jsou dvě kategorie vstupenek: základní vstupenka (opravňuje ke vstupu na plochu / stání) a VIP vstupenka (opravňuje držitele ke vstupu na plochu a garantuje mu přístup do VIP teras po obvodu haly s přímým výhledem na stage). U obou kategorií se cena vstupenek během předprodeje postupně zvyšuje.

Věkový limit pro vstup na festival je 16+.

Vstupenky:
– základní: 890,- Kč (cena se bude zvyšovat) / na místě 1390,- Kč
– VIP: 2490,- Kč (cena se bude zvyšovat) / na místě 2990,- Kč

Předprodej www.ticketpro.cz

Podrobné informace naleznete na:
www.magneticfestival.com
www.facebook.com/magneticfestival