Mácháč 2012 servíruje Dada Life

Mácháč 2012 servíruje Dada Life

Chodíte často na festivaly do prvních řad s nadějí, že si odnesete nějaký ten suvenýr? Tak to si s sebou nezapomeňte vzít na Mácháč do kapsy šampusku, případně včas otevřete pusu, protože jakmile se na hlavním pódiu objeví švédští Dada Life, tak sprcha šampaňského a banánů do prvních řad je jistá.

Obsluhovat vás totiž bude dvojice Olle Corneer a Stefan Engblom, kteří jako DADA LIFE rozhodně nikoho nešetří. Není mnoho projektů, které by během dvou let vystartovaly takto rychle mezi světové producenty a ještě se stihli vymezit jak zvukem, tak vystupováním vůči svým kolegům.

Už v letech 2009-2010 byli DADA LIFE součástí Kaleidoscope tour DJe Tiësta. Aktuální skladby jako Happy Violence, Kick Out The Epic Motherfu**er, White Noise, Rolling Stones T-Shirt, Fight Club Is Closed, které zazněly na největších festivalech elektronické hudby (Electric Daisy Carnival, Ultra Music Festival, Coachella…), dostaly publikum po celém světě do neskutečného varu. Podobně tomu bylo také v Praze v rámci MAGNETIC festivalu, kde i přes velkou konkurenci svých kolegů patřili DADA LIFE k tomu nejlepšímu, co festival prezentoval. Už teď je víc než jasné, že pod širým nebem na břehu Máchova jezera to bude opravdu první housová liga!


http://youtu.be/e0AD3w67