Jay Lumen zavítá v listopadu do Prahy

Jay Lumen zavítá v listopadu do Prahy

Hlavním hostem nové party Pulse v pražské Mecce bude 3. 11. Jay Lumen – jeden z nejžádanějších tech-housových producentů současnosti. Na akci budou připraveny hned dvě scény – první se bude nést v rytmech tech-housu, druhá nabídne aktuální minimal a deep house.

První listopadovou sobotu se v nově zrekonstruovaném klubu Mecca odehraje premiérový díl eventu Pulse, který můžeme právem označit za klubovou událost letošního podzimu! Headlinerem bude maďarský producent a dj Jay Lumen, který dobývá svými osobitými tracky plnými emocí snad všechny hitparády na portálech zabývající se elektronickou hudbou.

Jay Lumen je jedním z nejlepších maďarských DJs současnosti. To potvrzuje i světový hudební web Resident Advisor. Jeho DJ sety staví ze stylů house, tech-house s prvky techna. Jsou dynamické, pulzující, s příjemnými melodiemi a vokály. Jsou krásně srozumitelné a poslouchatelné a díky tomu se mu dostává takovému úspěchu jako DJi. Vydal více jak 500 vlastních skladeb a remixů. Spolupracuje s nejznámějšími světovými DJs a producenty jako jsou Umek, Sebastien Leger, Adam Beyer, Gary Beck a další. Má na svém kontě úspěchy v podobě prestižní světové hitparády TOP 20 UK CHART, kde zdůrazněme například skladbu „Supflava“, která se zde držela po dobu 6-ti týdnů. Jeho skladby se pravidelně pohybují na předních místech v TOP 100 nejprodávanějších skladeb na hudebním prodejním portálu Beatport. Jay Lumen je jedním z nejvíce rozvíjejících se DJs nové generace! Jako producent má šest No. 1, jedenáct TOP 10 a několik TOP 20 zaznamenaných skladeb dodnes. Jeho produkce vychází na nejlepších mezinárodních vydavatelstvích, jak jsou Ministry od Sound, 100% PURE, Great Stuff, Mistake Music, Saved.

O support tohoto mistra zvuku se postarají domácí zástupci Adam Cloud, Pete Walk, Subgate, Revis a Da Moon, kteří vhodně zapadnou do hudební koncepce hlavního pódia.

Event Pulse si pro všechny návštěvníky přichystal bohatý hudební program i na druhé stagi v rytmech minimal a deephouse, kde bude hlavním hostem britský umělec Jag Kiranmay, Rob Smile, půvabná djane Sonja, ruský Van Vega a talentovaný Peter Costa!