Hi:5 už dnes večer v klubu DUPLEX!

Hi:5 už dnes večer v klubu DUPLEX!

Hi:5 je pozdrav na uvítanou od nového rezidentního projektu klubu Duplex. Tentokrát s dvouma headlinerama, DJ Nicolaz z Belgie a DJ Dr. Papasov s Holandska. Takže neváhejte využít níže uvedený odkaz na soutěž o VIP stůl pro 4 osoby s konzumací za 1000 CZK, stačí jen vybrat jednu ze 3 možností! Soutěž končí 12.4.2013 v 16:30.

Klub Duplex prošel koncem roku 2012 rozsáhlou rekonstrukcí, která měla za cíl zmodernizovat celý interiér a přiblížit ho současným světovým standardům. Rekonstrukcí se klub beze sporu zařadil ještě více mezi špicku mezi pražskými a českými kluby. Díky přírodním materiálům, které byly v interiéru použity (opalovaná žula, onyx a makasar) a společně s designovým vybavením, získává Duplex vzdušnější a modernější formu.

Návštěvníka zaujmou především 3 nové bary z onyxu, nový světelný park, kompletně zrenovovaný zvuk a moderní toalety obložené opalovanou žulou. Při rekonstrukci vznikla nová VIP zóna, která je rozdělena na spodní a vrchní část, nachází se zde také samostatný VIP bar a boxy pro větší soukromí klientů. Součástí VIP zóny jsou také oddělené VIP toalety.

Zbrusu nová klimatizace zajišťuje po celou noc dostatečný př sun čerstvého a temperovaného vzduchu i při velmi extrémních venkovních teplotách. Hosté také jistě uvítají nový nápojový lístek, kde došlo k výraznému snížení cen.

Rezervace stolu: +420 732 221 111, reservation@duplex.cz
Václavské náměstí 21, Prague 1, Czech Republic, Tel.: +420 732 221 111