Gregor Tresher vystoupí v říjnu v Praze

Gregor Tresher vystoupí v říjnu v Praze

Německý producent Gregor Tresher (Break New Soil) se představí v pátek 12. 10. opět v České republice! Tresher je právem považován za ikonu světového techna a techhousu, která se zapsala do pamětí mnoha fanoušků po celém světě nejen prostřednictvím osobitého tracku plného emocí s názvem A Thousand Nights.

Na svém kontě má opravdu nespočet releasů, jež spatřily světlo světa na vyhlášených labelech typu Cocoon, 100% Pure, Break New Soil, KNM, Great Stuff, Terminal M, Ovum a spoustě, spoustě dalších. Již zmiňovaný track A Thousands Nights se stal nejprodávanějším techno trackem na známém serveru Beatport pro rok 2008. Svou kariéru tento sympatický umělec odstartoval začátkem 90. let a v současnosti cestuje se svým recordbagem po celém světě od Berlína po Tokyo, od Sydney po Los Angeles. Jsme velice rádi, že Gregor Tresher přijal naše pozvání a 12.10. se představí party people v pražském Yes klubu!

O support se postará francouzský Kluba, domácí Orbith, Enrico, Subgate, Schwing a Kifli, které doplní v back 2 back setech Wilda & Marty Fish a Michael J & Finidi. Více informací již brzy!

www.yesclub.cz
https://www.facebook.com/events/175291982603600/