Deniz Koyu na Wonderland Marine

Deniz Koyu na Wonderland Marine

Pravidelná rezidentní noc předního domácího dje a producenta Michala Poliaka – Wonderland, přivítá v pátek 12. října v pražském SaSaZu speciální hosty. Těmi budou německá hvězda Deniz Koyu, Holanďan Daniel Sanchez – oba dva vystoupili na letošní Sensation, a to nejen v pražské O2 areně, ale i dalších zemích – rezident klubu Papaya dj Mario, a půvabná djka Lady A.

Jak již název podzimního Wonderlandu „Marine“ napovídá, i tentokrát se můžeme těšit na nezapomenutelnou klubovou noc plnou té nejlepší house music, ale také na krásné námořnice a námořníky, tematické dekorace a videoprojekce, speciální efekty a spoustu překvapení, ale hlavně unikátní atmosféru, díky níž se Wonderland během tří let stal špičkou mezi klubovými koncepty, a letos poprvé s úspěchem navštívil i legendární klub Papaya na chorvatském ostrově Pag.

Pozor, pro všechny odvážné slečny, které si vezmou na akci plavky, bude připravena na tanečním parketu velká vířivá vana od našeho partnera – společnosti Albixon – kde si budete moci v průběhu večera relaxovat se sklenkou Moët & Chandon zdarma.

www.wonderland-night.cz