Dance Rádio nově vysílá i v Brně!

Dance Rádio nově vysílá i v Brně!

V sobotu 1. října bylo v Brně spuštěno nyní již ostré vysílání jediného hudebně – tanečního rádia v ČR. Dance rádio, které spadá do sítě multimediálního domu Lagardere Active ČR, si tak budou moci naladit zejména obyvatelé Brna – střed na frekvenci 102,4 MHz. Dance rádio posluchačům unikátně nabízí to nejlepší ze zahraniční taneční scény a samozřejmě největší DJská jména jako je Hardwell nebo Armin van Buuren.

 

„Dance rádio přináší jedinečnou taneční muziku a samozřejmě největší DJská jména jako je Hardwell, Armin van Buuren, Nicky Romero, Carl Cox a podobně. Navíc přinášíme pořady, které posluchači zbožňují po celém světě, např. HARDWELL ON AIR, A State of Trance a další,“ říká Lenka Maureryová, ředitelka Dance rádia a Evropy 2 a dodává: „V neposlední řadě jsou pro nás naprostou samozřejmostí marketingové akce, které se zaměřují na nejlepší taneční muziku, ať již jde o pořádání vlastních tanečních párty nebo o mediální partnerství pro světové akce tohoto charakteru. Brňáci se tak nyní mohou těšit na taneční smršť.“

 

dance_kluk_550x550_brno_2016

Od 1. října posluchači naladí Dance rádio nejen v Praze, ale nově i v Brně na 102,4 FM. Dance rádio je také možné poslouchat na webu www.danceradio.cz nebo prostřednictvím mobilních aplikací. Případní zájemci o reklamu či jiné obchodní produkty se mohou obrátit na regionální obchodní zástupce společnosti RADIOHOUSE pro oblast Brna.