Australská Emma Hewitt zazpívá v Mostě

Australská Emma Hewitt zazpívá v Mostě

V sobotu 22. března 2014 Vás čeká vystoupení Australanky Emma Hewitt , bude to při této tour její jediné vystoupení v České republice, exkluzivně v Neprakta klub Most.

Přestože má své hudební kořeny v rockové hudbě, vydala svůj debutový singl v roce 2007 na poli progressive house. Skladba Carry Me Away vznikla ve spolupráci s britským DJem Chrisem Lakem. Singl dosáhl na 11. místo ve Španělské hitparádě singlů a také na 12. místo ve Finsku. Singl se držel celkem 50 týdnů v žebříčku Billboard Hot Dance Airplay ve Spojených státech a dosáhl prvního místa v prosinci 2007.

Po úspěchu jejího prvního singlu spolupracovala s různými trancovými producenty jako jsou Cosmic Gate, Gareth Emery, Dash Berlin a Ronski Speed. Singl Waiting, který vydala společně s Dash Berlinem v roce 2009, skončil na 25. místě v Belgickém žebříčku singlů. V rádiové show Armina van Buurena A State of Trance byl singl zvolen posluchači celkovým počtem 2109 hlasů za druhou nejlepší skladbu roku 2009. Na International Dance Music Awards 2010 byla skladba Waiting oceněna jako nejlepší HiNRG/Euro Track. Emma byla také dvakrát nominována v kategorii Best Trance Track se skladbami Waiting a Not Enough Time.

Více informací o akci najdete zde.

Emma HEWITT 2014

http://www.emmahewittofficial.com
http://www.facebook.com/emmahewittofficial
http://www.twitter.com/emhewitt