PRIGL Electronic Open Air 2014

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 19/07/2014
Celý den

Místo konání
PRIGL Electronic Open Air

kategorie


PRIGL ELECTRONIC OPEN AIR 2014

Léto roku 2014 se blíží a s ním přichází také druhý ročník brněnského denního open air festivalu PRIGL Electronic Open Air. Festival se opět uskuteční na brněnské přehradě v areálu Tee-Pee, termín bude znovu spadat do druhé půlky července a začínat se bude zase již v pravé poledne. Tento rok jsme pro Vás připravili vynikající line-up předčící obě vydání v minulém roce v čele s jedním z headlinerů loňské megapárty Sensation, špičkovým francouzským tech-house/techno DJem nesoucím jméno SÉBASTIEN LÉGER! Sébastien se kromě několika vystoupení na megaparties Sensation White v různých zemích pyšní také pravidelným hraním v nejlepších klubech a na nejlepších festivalech tohoto světa. Sébastien je také velmi aktivním producentem a autorem nesmrtelných tracků jako “Hit Girl”, “Hypnotized”, “Majuro”, “Jaguar” a mnoha dalších. Sébastiena podpoří česká DJská špička jako LUCCA, ORBITH, BON FINIX, SUBGATE, MARTIN GREDNER, DANNY BRIGHT, HYDROPHONIC, DUNCAN GREY, MATAMAR a dalších 16 vynikajících DJs.

Na PRIGLu tedy vystoupí na třech pódiích dohromady 26 DJs! Opět se můžete těšit na hlavní stage pod širým nebem, klubovou Tee-Pee stage, a tento rok navíc přibyde VIP PRIGL Parník s hudební produkcí a minibarem, na kterém si návštěvníci PRIGL Open Airu budou moci užít krásy Brněnské přehrady nejen z pobřeží. V roce 2014 oproti roku loňskému bude hlavní stage obohacena o speciální LED stěnu a několik kW zvuku, slovenský team Mystique Vás na ní oslní svou skvělou PYRO & LED show, přibydou také zajímavé dekorace a v neposlední řadě také nový zvuk a větrání na vnitřní TeePee stage. Tak jako v minulém roce budou samozřejmostí normální i koktejlové bary, grill a další vychytávky.

Pokud si opravdu pospíšíte a budete mezi prvními 100 kupujícími vstupenky v předprodeji, máte ji za pouhých 199,- Kč! Jinak v první vlně do 31.5.2014 vstupenky seženete za 299,- Kč, v druhé vlně do 18.7.2014 za 399,- Kč a cena vstupenky na místě bude 499,- Kč. Takže určitě neotálejte! 

19.7.2014…To bude den, kdy se Brněnská přehrada opět rozezní rytmy široké škály elektronické hudby od techna přes house, tech-house, deep-house, až po progressive house. 19.7.2014, to bude den kdy se po sobotním obědě opět všichni sejdeme u brněnské přehrady v slunečních brýlích, letních svršcích, s míchaným drinkem v ruce a s tou nejlepší letní náladou.

Máte se opravdu na co těšit a my se těšíme na Vás! 19.7.2014, to je den, který si už teď zapište do vašich kalendářů, protože PRIGL Electronic Open Air bude festivalem tohoto léta na jižní Moravě!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ▲Nahoru ▲