Paul van Dyk – The Politics Of Dancing 3

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 26/02/2016
Celý den

Místo konání
Bobycentrum

kategorie


26.února 2016 představí své nové album německá legenda a hvězda světové taneční scény, Paul van Dyk v brněnském Bobycentru. Jeho popularita a oblíbenost v jimomoravské metropoli je nevídáná, ve spojení s luxusními prostory Bobycentra, excelentní zvukovou technikou a efekty napovídá, že to bude akce, o které se bude ještě dlouho mluvit!

Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Brna přiveze své nové album The Politics Of Dancing 3 . Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro od 490 CZK.

Paul van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake.

Paul van Dyk proslul i tím, že se kromě hudebních aktivit věnuje politice a sociální sféře. Podporuje dětské charitativní projekty v Indii nebo spolupracuje s německým červeným křížem. Dětství strávil v komunistické východní části Berlína v době, kdy ve východním Německu neexistovala téměř žádná klubová scéna. Díky západním televizním kanálům sledoval hudbu za železnou oponou, ze které ho nejvíce zaujali The Smiths a New Order.

Po pádu Berlínské zdi v roce 1989 se v Německu začala rozrůstat techno kultura, ale Paul v této energické hudbě něco postrádal a tak se snažil najít něco jiného, nového. A to se mu nakonec podařilo.

„Většina lidí považuje nás dýdžeje za pouhé automaty na míchání hudby, kteří se skutečnou živou muzikou nikdy nepřišli do styku a v životě nedrželi v ruce žádný hudební nástroj. Já se považuju v prvé řadě za muzikanta. Ovládám několik nástrojů a také živé hraní mě strašně baví,“ řekl během své poslední návštěvy Česka Paul van Dyk.

Každopádně do Brna dorazí obklopen svými počítači, gramofony a klávesami, jak jsou jeho fanoušci zvyklí. Jaké bude kompletní obsazení akce, a kdo bude mít čest vystoupit po jeho boku na hlavním pódiu? Sledujte náš kanál www.facebook.com/CitadelaOfficial a mějte informace z první ruky!

Zde krátký výběr největších úspěchů Paul Van Dyk:

✔ Nejoblíbenější DJ všech dob
✔ Nejlepší mezinárodní DJ (Best International DJ – Ministry of Sound Magazine)¨
✔ Více než 3 miliony prodaných desek.
✔ Každý rok obletí cca. 16.krát zeměkouli.
✔ Každoroční umístění mezi nejlepšími DJs světa a dvojnásobný světový DJ číslo 1 dle ankety DJ Magu „Top 100 DJs Poll“.
✔ Muž roku (Mixmag).
✔ Mexický oskar za hudbu k filmu Zurdo.
✔ Nominace na Grammy v kategorii Best Dance/Electronic Album.
✔ Obdržení čestné medaile za spolupráci na programu, který měl za cíl pomoci chudým berlínským dětem

Paul van Dyk s novým albem The Politics Of Dancing 3 míří do Brna!

Paul van Dyk s novým albem The Politics Of Dancing 3 míří do Brna!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ▲Nahoru ▲