NO LIMIT! back to 90’s Praha

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 18/03/2016
Celý den

Místo konání
Forum Karlín

kategorie


S velkým potěšením bychom všem fanouškům hudby 90’s rádi oznámili, že o tento zážitek nepřijdou! Vzhledem k okolnostem, které nastaly ve společnosti BTL Agency hrozilo velké riziko, že pořadatel zruší i tuto událost. Tímto potvrzujeme, že naše společnost (Ticketstream) plně převzala organizaci této akce místo původního pořadatele BTL Agency, čímž garantujeme konání a hladký průběh celého večera. Vzhledem ke složitým jednáním s agenty jednotlivých účinkujících jsme mírně pozměnili line-up a věříme, že jej oceníte. Všichni klienti, kteří již vstupenky mají nebo se je chystají pořídit se mohou těšit na tyto potvrzené účinkující:

►►2 Brothers on the 4th Floor
►►Fun Factory
►►Masterboy
►►Mr. President
►►Alexia
►E-Rotic

NO LIMIT! back to 90's Praha
Zároveň tímto oznamujeme, že je již spuštěn předprodej vstupenek také na No LIMIT! back to 90’s v Brně! Akce se bude konat 19.3.2016 v Bobycentru Brno, věříme tedy, že uděláme radost mnohým moravským příznivcům hudby 90’s.

informace k VIP vstupenkám:

►Golden VIP – vlastní vstup, oddělená VIP sekce, vlastní bar a skvělý výhled. Tato vstupenka umožnuje vstup i do klasické parketové zóny.

►Diamond VIP – vlastní vstup, oddělená sekce VIP, vlastní bar s neomezenou konzumací alko a nealko nápojů, včetně občerstvení. Vstupenka umožňuje vstup i do klasické parketové zóny.

Vstupenky na obě párty jsou k dostání exkluzivně v síti Ticketstream.www.ticketstream.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ▲Nahoru ▲