Be In! (Ice Kingdom) (Winter edition)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 27/02/2015 - 28/02/2015
20.00 - 5.00

Místo konání
Forum Karlín

kategorie


BE IN! ICE KINGDOM (winter edition)
Striktní dress code: bílo-modré oblečení

pátek 27.2.2015, 21:00 start, 06:00 konec

Forum Karlín www.forumkarlin.cz
Pernerova 53, Praha 8, Karlín

DJs: UMEK, YOUSEF, Lucca, Chris Sadler, P@co & Pedro live, Matamar Speciální hosté: hudebníci, artisté, tanečníci
BTL AGENCY PŘEDSTAVUJE KONCEPT NOVÉ VÝPRAVNÉ TANEČNÍ SHOW V MULTIFUNKČNÍM PROSTORU FORUM KARLÍN – BE IN!
BTL Agency ve spolupráci s Forum Karlín a Ministry Rental představuje nový koncept unikátní pravidelné akce, která se bude čtvrtletně konat v novém multifunkčním prostoru Forum Karlín. Tento skvělý prostor se vždy pro tuto tematickou noc promění v luxusní a největší klub v Evropě a jeho návštěvníci se budou moci vždy těšit na velkolepou výpravnou show! Akce pod taktovkou BTL Agency (Trancefusion a legendární Decadance) se vždy vyznačovaly tím, že skvělé hudební výkony hostů byly vždy podpořeny show za účasti mnoha live performerů. Nejinak tomu bude i v případě akce BE IN! Tato akce se bude konat pravidelně vždy 4x do roka a pokaždé bude mít své nosné téma, kterému se podřídí dekorace prostoru, speciální performance, kostýmy, projekce a veškeré další efekty.
První pilotní díl se odehraje v pátek 27. února 2015 a jeho téma je ICE KINGDOM (ledové království). Speciálně pro tuto edici bude pro maximální podpoření veškerých efektů stanoven striktní dress kód a tím bude pro první edici bílé oblečení s jakýmikoliv modrými doplňky. I pro další edice bude vyžadován dress code, aby se tak návštěvníci stali přímými aktéry programu a umocnili tak dokonalou atmosféru. A na jaké edice je možno se těšit v roce 2015?
Datum     Téma    Dress code
27.2.2015
15.5.2015
11.9.2015
20.11.2015
BE IN ICE KINGDOM
BE IN FLOWER GARDEN
BE IN BIZZARE HELL
BE IN DARKNESS
bílo-modré oblečení
pestrobarevné oblečení
červená/černá/sexy
striktně černá
Line upy ostatních edicí budou oznámeny v nejbližší době. Předprodej vstupenek na zbývající edice roku bude spuštěn 1. prosince.
Základním konceptem této akce je hudební nevyhraněnost, kdy se návštěvníci mohou těšit během noci i na více hudebních stylů. Součástí line upu ale vždy bude minimálně jedno zvučné zahraniční jméno s podporou domácích špiček. To vše za podpory toho nejlepšího technického vybavení od firmy Ministry Rental a jedinečnosti prostoru samotného. Firma Ministry Rental se pro rok 2015 stala exkluzivním dodavatelem veškerého technického zabezpečení pro všechny akce v produkci BTL Agency a rozhodně se může řadit mezi lídry na tomto poli. Zajišťuje technicky velké halové akce takového kalibru jako jsou například Trancefusion, Transmission a Magnetic, tedy všechny nejvýznamnější taneční akce v ČR. Ministry se také může chlubit svým obrovským klubem Ministry of Fun v Banské Bystrici, který může našim sousedů závidět leckdo! Návštěvníci se rozhodně mohou těšit na přehlídku toho nejlepšího, co aktuálně ve světě techniky existuje! Vše bude pokaždé navíc podpořeno speciálními efekty. Ministry rozhodně nemá konkurenci ve Střední Evropě na poli laser show, disponuje aktuálně těmi nejlepšími LED stěnami, světelným parkem a zvukovými systémy! Pokud přihlédneme k faktu, jakou akustikou disponuje Forum Karlín, můžeme již nyní slíbit dokonalou technickou úroveň těchto akcí! Pod taktovkou BTL Agency se ve Foru Karlín již konaly tři rozdílné akce (Trancefusion, koncert Kosheen a koncert Lary Fabian) a pokaždé odcházeli návštěvníci nadšeni a nový prostor hodnotili po všech stránkách velice pozitivně.
Výběr hostů pro první pilotní díl proběhl velice důkladně a věříme, že s ním potěšíme nejednoho milovníka kvalitní taneční hudby! Kdo se tedy postará o skvělý hudební zážitek při první edici BE IN! ?
UMEK
Pochází z e Slovinska a jedním z hlavních lídrů globální techno scény. Začal DJing ve věku 17 let a od té doby vydal 4 alba a procestoval celý svět! Je známý pro svou dovednost rychle mixovat a schopnost hrát ze čtyřech playerů najednou. Během své kariéry posbíral mnoho ocenění včetně 2014 IDMA ceny za nejlepší Techno / Tech house DJ. Jsme nesmírně rádi a poctěni, že přijal naše pozvání a nemůžeme se dočkat, až ho přivítatáme na naší první edici BE IN! v Praze!
YOUSEF
Mezinárodní DJ, producent, promotér a hudební génius s velkým potenciálem … tak se dá krátce popsat tento britský umělec, který se v Praze představí na konci února. Doma je v Liverpoolu, kde má svou pravidelnou oblíbenou show Circus Club a vydavatelství stejného jména. Kromě své produkce také remixuje taková jména jako Moby, Fat Boy Slim a Sven Vath.

Českou scénu zastoupí tři známí matadoři v podobě Luccy, Chrise Sadlera a P@co, kterého live doprovodí hudebník a zpěvák Pedro. Line up doplní také zástupci mladé DJské generace duo Matamar.

Návštěvníci se ale mohou těšit na mnoho live performerů, kteří podtrhnou výpravnost celého programu. Během noci vystoupí různí hudebníci, artisté a tanečníci. Jak je zvykem u akcí typu Decadance a Trancefusion, můžou se návštěvníci těšit i na velkolepé kostýmy.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 27. 11. 2014.
Klasická vstupenka – první vlna 500 ks za 490 Kč, dále pak  590 Kč a 690 na místě.

GOLDEN VIP 990 Kč v předprodeji, 1190 na místě. Golden VIP vstupenka zahrnuje welcome drink, samostatný vchod, šatnu, přístup na Golden VIP balkon, samostatné toalety.

DIAMOND VIP 2490 Kč v předprodeji, 2990 na místě. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru, samostatný vchod, šatnu, toalety a přístup na Diamond VIP balkon i do ostatních prostor klubu.

VIP boxy – nabízíme i možnost rezervace VIP boxů pro 6 nebo 10 osob. Informace na emailu info@btl-agency.cz nebo na telefonu 605 007 551.

Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/forum  nebo objednávejte na čísle 605 007 551.
Vstupenky na dobírku objednávejte na
info@btl-agency.cz, poplatek 84,- Kč.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ▲Nahoru ▲