DJs 4 Charity 2014

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 01/08/2014 - 02/08/2014
Celý den

Místo konání
Camp Jozef

kategorie


Hudba dokáže změnit svět. S touto myšlenkou se letos už potřetí vrací do Dubňan u Hodonína taneční festival DJs 4 Charity. Pořadatelé vybrali téměř padesát DJs, kteří bez nároku na honorář zahrají roztancovaným návštěvníkům a všichni společně pak výtěžek věnují dětem, potřebným lidem, ale i zvířatům bez domova. 

První srpnový víkend tak bude v kempu Josef už tradičně patřit především elektronické muzice všech žánrů. Na návštěvníky čekají tři hudební scény, jedna dokonce s oblíbeným bazénem! Organizátoři slibují ještě našlapanější zvuk i světla, především milovníci zlámaných rytmů se mají na co těšit. Pestrá skladba DJs zahrnuje spoustu nejen českých hvězd a také nestárnoucích legend, na své by si měl přijít opravdu každý.

K doprovodným akcím neodmyslitelně patří oblíbená charitativní vinotéka, ve které vinaři z jižní Moravy hrdě představí to nejlepší ze své produkce. Nemůže chybět stanové městečko, občerstvení či obří party stany v případě nepřízně počasí. Společně s možností koupání, opalování či sportovního vyžití tak dostáváme ideální podmínky pro skvělou letní událost. Vždyť loni pro charitu tančilo více než tisíc lidí.

Ukažte to dobré v sobě a přijeďte i letos oslavit tancem léto a přispět na dobrou věc. A jste-li DJs, těšte se ještě víc. Máme pro vás soutěž, ve které si tři nejlepší zaslouží své místo za pultem (viz odkaz níže).

Účinkující:
Agent, Chris Sadler, Orbith, Chief!Mama (Live PA), Kaisersoze, Tráva, Javas, Naoki Uda, Miss Renny, Drahosh, Josh Singer, Liner, Mirkin, Paul Hubiss, Qmann, Slave Zero, Reznyk, Ixer, Rusty Fox, Paul Hawk, Peter Pea, Cruz, Ian Kita, Lucasch, Luis, Ronnie, Arti, Enjoy, Fish, Bear, Hasik, Jeff B, Voodoo Piet, Ja-Ne, Kan-Jacca, Little K8, G&bass, Edby, Dubler a další.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ▲Nahoru ▲