Czech This Future 15

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 10/01/2015 - 11/01/2015
20.00 - 5.00

Místo konání
COVER PLACE

kategorie


Kulaté vydání akce jako je tato si zaslouží něco opravdu speciálního. 10.ledna 2015 se tak v atomovém bunkru COVER PLACE v Praze uskuteční legendární párty, která překoná zatím vše z dob minulých. Své síly spojí Czech This Future a Trancexperiment na dvou stages.

Trancexperiment stage bude čistě Vinylová.
Žadné kompromisy, žádné USB, žadný sync button. Pouze takový Trance, který už dnes někteří z vás možná ani nezažili. U toho chcete být!!!

Hardstyle/Hardcore stage nabídne poprvé plnohodnotně to, co do této doby na žádném CzechThisFuture neproběhlo. HS/HC žánr od začátku do konce.Všichni příznivci tohoto žánru se tak nemusí bát, že by se přitvrdilo až nad ránem. Tvrdě se pojede od začátku. Začínáme se bát o Honzinovo zdraví, jestli tohle vůbec přežije. Už není nejlmadší víme?

Když už mluvíme o věku, CzechThisFuture po sedmi letech svého konání vždy byla a bude především megaoslava narozenin. Mimo mnoha dalších zde narozeniny oslaví samozřejmě již zmíněný Honzin, Gizmo a Zooropa dokonce osláví své 35 narozeniny – aby těch kulatin nebylo málo. Můžete mu dát třeba pohřební věnec s nápisem See you on the Other side. Má to už za pár.

Hardstyle / Hardcore stage:

Prem van Skaal
Darkwatcher vs Darkwizard
Ychy
Leachim Rascal
Michal Maicuss Sáraz
Dj Palo
Dux Freeman vs Michal Frenchcore Fri-dexx
K1aptcha

Trancexperiment stage:

TyPhone
Paul Andrews
Athro
Zooropa
Michal Prusa
Majklhauske
+ Maybe Guest ????

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ▲Nahoru ▲