Christina NOVELLI live / NEPRAKTA klub TRANCE EDITION VOL.2

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 20/09/2014
20.00 - 23.59

Místo konání
NEPRAKTA klub

kategorie


Vážení návštěvníci Neprakta klubu Most/CZ a fanoušci Christiny Novelli, s politováním musíme oznámit, že Trance Edition 2 s hlavní hvězdou večera anglickou DJane a trance zpěvačkou Christinou Novelli 20.9.2014 v Neprakta klubu v Mostě je přeložený na nový termín – březen 2015.

Důvodem přeložení jejího vystoupení je termínová kolize s turné po Austrálii.
V první řadě chceme všechny ujistit, že chyba není na straně pořadatele – Neprakta klubu. Všechny požadavky agentury, která Christinu Novelli zastupuje, byly splněny, a to včetně požadavků na finanční zálohu. Ta byla uhrazena již v červnu letošního roku. Převzetí finanční částky byla potvrzena též i zastupující agenturou. Všechny již zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti, v případě zájmu o refundaci pište na email adresu: vstupenky.neprakta(zavináč)seznam.cz

Ve videu nad tímto najdete i osobní “video omluvenku” od Christiny Novelli pro všechny její fanoušky z České republiky, zároveň s pozvánkou na NEPRAKTA klub Trance Edition 2. Jako bonus pro naše návštěvníky máme v náhradním termínu též přislíbené živé vystoupení výborné zpěvačky Roxanne Emery ! To znamená, že jako omluvu za stejné vstupné, si budete moci užít nejen DJ vystoupení Christini Novelli a její live pěvecké umění, ale také další vokalistku světového formátu. Bude Vás tedy čekat dvojnásobný zážitek v průběhu jednoho večera. Přeložení bookingu potvrdili i všichni ostatní hosté Thomas Coastline, Niclas, Digital Wave, DJ A75 a DJ Vláda.

Věřím že nás pochopíte a budete se těšit na Trance Edition 2 s hosty Christinou Novelli a Roxanne Emery v březnu roku 2015.

Ještě jednou se velice omlouváme
Neprakta klub Most


plakat_christina_nahled

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ▲Nahoru ▲